Портфоліо

житловий інтер'єр

Пушкінська project, 100 м2


Кожен дизайнер мріє зробити проект інтер'єру квартири у "Старому фонді". Романтика старої цегляної кладки, оригінальні вікна, нестандартні дверні прорізи, високі стелі, "Дух місця", центр міста, історія та вигляд будівлі - все це розбурхує нашу уяву.Загалом, такий проект - це рівняння з декількома невідомими, але як математик не може відмовитись від завдання із зірочкою, так і жоден дизайнер не встоЇть перед квартирою з висотою стель - 3,8 метра.

житловий інтер'єр

Квартира в ЖК "Alter Ego", 107 м2.


Спочатку планування від забудовника представляло собою 3 невеликі кімнати і кухню, з'єданинх довгим і широким зігзагоподібним коридором. Після того як коридор "розчинився" в об'ємах кухні-вітальні та спальні з окремою гардеробною та ванною кімнатами - простір квартири став набагато функціональнішим.

житловий інтер'єр

Квартира в ЖК "Seven", 68 м2.


У цьому проекті квартири для молодої пари ми прагнули зробити сучасний, легкий інтер'єр, який буде одночасно і практичним і красивим і довго буде в тренді.

житловий інтер'єр

Новопечерські Ліпки, 100 м2


Світла, легка як хмаринка, квартира, що несе в собі жіночий французський шарм та чоловичу сильну енергію. Поєднання лаконічних геометричних форм та класики.
Була задача: додавати мінімальну кількість кольору, вводити акценти за рахунок декору, антикваріату та арту. Все інше - як база. фон.

комерційний інтер'єр

Концептуальний монобрендовий шоу рум Zeus Ceramica для мережі Kerama Expert


Проект концептуального монобрендового шоу руму Zeus Ceramica для торгівельної мережі Kerama expert. Шоу рум буде зовсім скоро розташован у торгівельному центрі Blockbuster mall. Дуже приємно, коли до нас звертаються та нам довіряють такі серйозні замовники.

житловий інтер'єр

Етнічні 117 м2 в ЖК "Лісова казка Клубний"


Коли до нас звернулися замовники, молода і прогресивна родина стоматологів, перше, що вони озвучили, це те, що квартира повинна бути незвичайною, потрібно задіяти нестандартні матеріали обробки. Клієнти були готові до експериментів і дивіться що з цього вийшло.

комерційний інтер'єр

Шоу рум Gradient Room, м. Київ.


Проект шоу руму при ательє Gradient Room, який розташований в самому центрі Києва на Печерську, де на 22 м2 нам вдалося реалізувати досить комфортний і стильний інтер'єр.

житловий інтер'єр

Двоповерхова квартира у клубному будинку на Гоголівській, 47. 140 м2.


Проект двоповерхової квартири в сучасному стилі. Головною фішкою в цій квартирі неодмінно є сходи.

житловий інтер'єр

Соковита квартира в ЖК "Славутич", 100 м2.


Яка вона, квартира мрії? для кожного - своя! Замовниця хотіла бачити свою квартиру яскравою та затишною. Ми використали досить нетипові відтінки: світло оливковий, коралово-рожевий, антрацитово-сірий з вкрапленнями синього, чорного.
Цю квартиру вже точно не назвеш нудною, вона вийшла дуже життєрадісною і соковитою.

житловий інтер'єр

Таунхаус у м. Ірпінь, 90 м2.


Таунхаус у м. Ірпінь невеликий за площею, але дуже функціональний. Перший поверх - громадський, тут розташована кухня-вітальня, кабінет та гостьовий санвузол. Другий поверх - приватний, тут розташовані спальні та господарська ванна. І планувальне рішення і концепція майбутнього інтер'єру були узгоджені замовниками з першого разу. Сучасний стриманий дизайн, світлі відтінки.

житловий інтер'єр

Project 101, ЖК Рибальський, 68 м2.


Квартира під оренду. Головна особливість цієї квартири - панорамні вікна в підлогу, з відмінним видом. Тому одразу на етапі планування, ми розташовували меблі так, щоб можна було насолоджуватися цим видом, находячись на дивані або біля кухонного острова.

житловий інтер'єр

Project 111, ЖК Рибальський, 70 м2.


Проект квартири розробляли під оренду. Головним завданням стало вписатися в бюджет, розробити універсальні рішення, для того щоб квартира могла мати диференційований функціонал.