Портфолио

Двоповерхова квартира у клубному будинку на Гоголівській, 47

Дизайнер: Дар'я Копійка
Проект двоповерхової квартири в сучасному стилі. Головною фішкою в цій квартирі неодмінно є сходи.

Офіс, м. Вишгород

Дизайнер: колектив Fashion Interior
Офіс компанії, яка займається продажом будівельних материалів. При розробці проекту замовник поставив мету використовувати в інтер'єрі натуральне дерево.

Автентична квартира площею 117 м2 для молодої сім'ї.

Дизайнер: Ася Рудницька
Коли до нас звернулися замовники, молода і прогресивна родина стоматологів, перше, що вони озвучили, це те, що квартира повинна бути незвичайною, потрібно задіяти нестандартні матеріали обробки. Клієнти були готові до експериментів і дивіться що з цього вийшло.

Двоповерхова квартира 67 м2

Дизайнер: Дар'я Гурова
Проект двоповерхової квартири загальною площею 67 м2 в сучасному стилі. В даній квартирі буде проживати молода сім'я. Фішкою даної квартири є те, що в ній є своя тераса на даху.

"Холостяцкая квартира" в ЖК "Затишний квартал", 37 м2.

Розроблено колективом Fashion Interior
Проект квартири, площею 37 м2, яку ми створили для молодого хлопця. Метою даного проекту було створення брутального чоловічого інтер'єру.

Кухня-вітальня в нашому проекті квартири площею 130 м2 в ЖК "Арт Хол", м.Київ.

Дизайнер: Дар'я Копійка
Для просторої і світлої квартири з панорамними вікнами був обраний мінімалістичний дизайн в класичному стилі з сучасними елементами.

Дитяча кімната очікування для поліклініки ОХМАТДИТ

Дизайнер: Дар'я Копійка
Соціальний проект дитячої кімнати очікування для поліклініки ОХМАТДИТ в м.Києві. Відмітною моментом даного проекту є те, що проект розроблявся на благодійній основі абсолютно безкоштовно і всі постачальники, які беруть участь в його реалізації надають свої послуги на безоплатній основі.

Квартира площею 37 м2 в Ірпені

Дизайнер: Максим Романенко, Аліна Бабенко
Перед нами була поставлена задача створення затишного і функціонального простору для молодого хлопця-студента. Замовник вважає, що ми з нею впоралися;-)

Шоу рум Gradient Room, м. Київ.

Дизайнер: Дар'я Копійка
Проект шоу руму при ательє Gradient Room, який розташований в самому центрі Києва на Печерську, де на 22 м2 нам вдалося реалізувати досить комфортний і стильний інтер'єр.

Торгова точка Moleskine для TSUM Kyiv Department Store

Розроблено колективом Fashion Interior
Проект торгової точки відомого бренду записників і блокнотів Moleskine. Був розроблений нами для реалізації в TSUM Kyiv Department Store.

Квартира в сучасному стилі 70 м2, в ЖК "Кришталеві джерела", м.Київ.

Головним завданням в цьому проекті - отримати сучасний і лаконічний інтер'єр. Квартира розроблена для молодої сім'ї. Знаходиться в ЖК "Кришталеві джерела" в м.Києві.

Квартира в Скандинавському стилі, 68 м2, м Ірпінь.

Дизайнери: Марина Погоріла, Максим Романенко
Світла квартира в Скандинавському стилі площею 68 м2 для молодої сім'ї, в м Ірпінь.

Шоу-рум відомого в Україні бренду дитячого взуття Evie Shoes, 45 м2, м Київ

Дизайнери Максим Романенко, Аліна Бабенко
Проект шоу-руму дитячого взуття Evie Shoes, площею 45 м2. в стилі Лофт. Найцікавішим в цьому проекті є те, що саме з цього магазину почалося розвиток цілої мережі, яка зараз представлена в декількох містах України і в ряді європейських країн.

Ар Деко, 97 м2 у ЖК "Софія Клубний"

Дизайнери: Марина Погоріла, Максим Романенко

Монохромна основа інтер'єру контрастує з насиченими тонами натуральних матеріалів - каменю, дерева, акценти у вигляді бронзових і сріблястих металізованих поверхонь оживляють і додають розкоші і затишку.

Смарт квартира 31 м2 в ЖК "Міленіум Сіті", м Буча

Дизайнер: Максим Романенко
Цю квартиру, одну з найменших в нашій практиці, замовник придбав для здачі в оренду. Перед нами була поставлена мета - створити затишну, функціональну і сучасну квартиру. Працювати з маленьким простором завжди дуже цікаво - це як рішення планувальної головоломки, в якій з урахуванням ергономіки потрібно розмістити масу функцій.

Квартира у стилі лофт, 65 м2, м. Вишневе. 

Дизайнери: Максим Романенко, Марина Погоріла
Ця квартира - чудовий проект, який був реалізований в одній з багатоповерхівок у Вишневому на останньому поверсі з мансардним дахом. Невелика квартира помістила в собі вітальню, кухню, ванну кімнату, гостьову спальню, а також спальню зі своєю ванною.

Квартира в сучасному стилі для молодої дівчини, 49 м2, м Київ

Дизайнеры: Аліна Бабенко, Максим Романенко
Кожна дівчина, жінка мріє створити свій простір любові, затишку і комфорту. З цією метою до нас звернулася молода дівчина, адже вона точно знає, що кожна деталь в процесі створення свого простору дуже важлива і до всього потрібен свій, особливий підхід.

"Ширяюча квартира" в ЖК "Шервуд", 68 м2, м Київ.

Дизайнер: Марина Погорелая, Максим Романенко
Чистота і строгість ліній, легкість і трансформація, ефект ширяють площин. Біла основа інтер'єру і теплота натуральних матеріалів - каменю, дерева. Атмосфера спокою, відпочинку, релаксації.

Більше нових і актуальних проектів ви завжди можете побачити на наших сторінках в соціальних мережах по посиланнях нижче